#
ul. Nowa 8, 45-695 Kraków 519-695-458 kontakt@logoplasm.org

Sposoby na uzyskanie białych zębów

Jak uzyskać piękny biały uśmiech? Wybielanie zębów cieszy się ogromną popularnością, nie można przy tym nie zgodzić się z tym, że jest to popularność znajdująca uzasadnienie. Nie oznacza to jednak, że może być wykonywane bez względu na okoliczności, a wszystkie metody pozwalają na uzyskanie takich samych rezultatów. Lista osób, które nie mogą lub nie powinny poddawać się wybielaniu zębów, wcale nie jest krótka. Otwierają ją osoby, które nie ukończyły jeszcze szesnastego roku życia, proceder ten nie znajduje jednak uzasadnienia również w odniesieniu do kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Przeciwwskazaniem jest również nadwrażliwość zębów, uczulenie na produkt stosowany podczas wybielania, choroby dziąseł, obecność odsłoniętych korzeni zębowych, a także wypełnienia, korony i mostki. Wybielanie nie musi też przynosić oczekiwanych rezultatów, jeśli zdecydują się na nie osoby, których zęby są ciemno zabarwione.

Metody wybielania zębów różnią się między sobą, gdybyśmy jednak mieli wskazać tą, która cieszy się obecnie największą popularnością, z pewnością musielibyśmy wspomnieć o stosowaniu past wybielających. Pozwalają one nie tylko na usuwanie tych zanieczyszczeń, które znajdują się na powierzchni zębów, ale również zawierają w swoim składzie łagodne środki odpowiadające za ich polerowanie. Środki te zapewniają większą skuteczność w usuwaniu plam, należy jednak pamiętać, że eliminują je jedynie z powierzchni, nigdy nie zawierają przy tym wybielaczy. Innym rozwiązaniem są żele i paski wybielające. Nakłada się je na powierzchnię zęba przy zastosowaniu specjalnego pędzelka dwa razy dziennie przez okres około dwóch tygodni. Pierwsze rezultaty można zaobserwować już po kilku dniach stosowania, ostateczny efekt daje zaś o sobie znać po około czterech miesiącach od momentu rozpoczęcia procedury.

Paski wybielające są wyjątkowo cienkie, a tym samym już po nałożeniu ich na zęby niemal ich nie widać. Współpracują z żelem i nakłada się je przez czternaście dni dwa razy dziennie na około trzydzieści minut. Poszukując skutecznych metod wybielania zębów warto zastanowić się też na opierającym się na środkach dostępnych bez recepty sposobie tackowym. Tu do ust wkłada się tackę, która jest wypełniona żelem wybielającym z odpowiednim nadtlenkiem i tacę nosi się przez kilka godzin przez około cztery tygodnie. Z kolei nasadkowy sposób wydzielania zębów bazuje na wycisku zębów pacjenta. Technik protetyk wykonuje wtedy specjalną szynę, a pacjent sam aplikuje środek wybielający, Zakłada się ją na okres od dwóch do nawet ośmiu godzin. Wybielanie zębów na właśną rękę niezawsze jest bezpieczną czynnością i dla bezpieczeństwa, oraz najlepszego efektu pownno skorzystac się z fachowej usługi stomatologa. Tak usugę w swojej ofercie posiada krakowskie centrum stomatologiczne CDC. Pełną oferte znajdziemy tutaj - http://cdcstomatologia.pl/wybielanie-higienizacja.html

#